053-9419452

עיצוב אריזה נכון יכול להציל אותה מנזקים

באופן עקרוני אריזה מיועדת להגנה על המוצר מנזקים ופגיעות בטיחותיות בתקינותו. האריזה היא בעצם הבגד שלובש המוצר ואיתו הוא עומד בחלון הראווה שהוא מדף המוצרים בשווקים.
 
בנוסף, לאריזת המוצר השפעה מאוד עמוקה על חשיבתו של הצרכן על המוצר, על יוקרתו ועל החיוניות שלו. לאופן בו המוצר צריך להיות מתוכנן ומוצג בסופו של דבר ללקוחות הקצה דרוש יצירתיות מרובה, תכנון וחשיבה מעמיקה.
 
אריזת המוצר מייצגת את האיכות ואת המותג של המפעל שמשווק את המוצר. המוצר הוא חזות הארגון עצמו. עיצוב האריזה היא הטכנולוגיה שמערבת שלבים רבים בשיווק, מחד היא מגנה המוצר מפני נזקים וכולי, ומאידך מייצרת איכות, רמה גבוהה ואמון אצל הצרכנים.
 
אם האריזה עשויה מהחומרים הלא נכונים והלא בטיחותיים יש סבירות גבוהה שהמוצר יינזק באחד מהשלבים המובילים מהיצרן אל השווקים. המוצר יכול הינזק בכל נקודה בשלבי ההפצה.
 
על כן רצוי להסתמך על מעצבים מקצועיים ומנוסים היכולים לייעץ באופן רציני על תהליך האריזה, וכך יכולים למנוע נזק עצום, הן למפעל והן למוצר עצמו.
 
לדף המוצרים של דפוס מאי
 
אנשי מקצוע מכירים את החומרים השונים בהם כדאי להשתמש וכיצד לחסוך עלויות ולמקסם יעילות. כמובן, לכל מוצר יש את החומרים בהם כדאי לעטפו, ועל כן יש לתת מחשבה מעמיקה בנושא, על מנת לבחור את צורת האריזה המתאימה והנכונה ביותר למוצר.
 
כפי שבדפוס מאי מאמינים באופן רדיקלי, לא רק לחומרים ולשימור המוצר יש חשיבות מאוד גדולה, אלא גם, לא פחות חשוב, לגרפיקה ולעיצוב החזותי יש משמעות מאוד כבירה בשיווק המוצר. לעיצוב המוצר צריך להיות פורמט שיכול להציל את המוצר מהפחתת ערכו והיעילות שלו.
 
כלומר, לתת לו את הנפח הנכון ואת היוקרה הנחוצה על מנת לעזור לצרכנים להבין כי מדובר במוצר טוב, יעיל שהושקעה בו מחשבה מרובה. בנוסף, מקדישים תשומת לב מרבית ליצירת עיצוב ייחודי למוצר, כך שהוא יוכל, בשאיפה, ליצור השפעה חיובית על קהל היעד, ולבוא עימו במערכת יחסים טובה.
 
לקריאה נוספת: איך לעצב זאת בעצמכם.