שקיות נייר ממותגות | שקיות קרטון

לרשימת השקיות

לחצו כאן

שקיות נייר מודפסות ומעוצבות מכל הסוגים כולל עיצוב וגמר, אנו מבצעים בעבורכם שקיות נייר ממותגות בהתאמה אישית. הדפסת שקיות נייר גדולות, שקיות נייר קטנות. הכל בהתאמה אישית כולל תכנון עיצוב וגמר. אנו מציעים מחירים אטרקטיביים ביותר ואת כל העבודה משלב הרעיון ועד הפרט האחרון והכל במקום אחד !! 

 

בדפוס מאי יש לנו גם; אריזות קרטון, ספרים, מעטפות, מארזים מיוחדים, שקיות קרטון, שקיות ממותגות, שקיות מודפסות ועוד..  כמו כן אנו מתמחים בייצור מחברות ספירלה לפי דרישה כולל עיצוב הדפסה וגמר, הכל במקום אחד משלב התכנון ועד הפרט האחרון והכל בהתחייבות למחיר ושירות הטובים ביותר.

 

לפרטים נוספים ותיאום פגישה, התקשרו אלינו:  053-941-9452 

לצד הנראות המרשימה, הדפסת שקיות נייר בעיצוב אישי מאפשרת שימוש בחומרים מקומיים, מצמצמת את עלויות הייצור ושומרת על הסביבה רובנו מודעים ליתרונות המדהימים שבבחירה בהדפסת שקית נייר בעיצוב אישי. למרות זאת, השורות הבאות מציעות לרענן את הידע בנושא ומזכירות, שבנוסף למעמד שלהן כמוצר ידידותי לסביבה, שקיות נייר מודפסות מציעות גם שורה שלמה של יתרונות אחרים, מהם יכולים ליהנות בעלי עסקים. 

 

מכירת מוצרים בחנות או ברשת חנויות חיונית ביותר לקיומו של בית העסק. יחד עם זאת, אופן המסירה של המוצרים יכול להשאיר רושם מתמשך בקרב הלקוחות. יתכן והמוצרים המוצעים בחנות נחוצים ואיכותיים, אך אם בוחרים למסור אותם ללקוחות בשקיות רעועות וזולות, יתכן שיתעורר בקרב הלקוחות רושם שלילי, שתיקונו עלול לדרוש זמן רב. זו אחת הסיבות העיקריות לבחור בהדפסת שקית נייר בעיצוב אישי לשימוש בבית העסק.

 

מדובר בשקיות שמאפשרות ללקוחות שימוש חוזר. אפשרות זו היא אחד היתרונות העיקריים של הבחירה בשקיות כאלה. זאת, משום שלצד העובדה שהלקוחות יכולים לחסוך ברכישת תיקים על מנת לשאת בתוכם פריטים שונים, הם נושאים את המותג ששמו מודפס על השקית עמם. זה חושף את המותג לקהל חדש. בו זמנית, המהלך מסייע בביסוס זהות המותג כבעל מודעות לסביבה.

 

יתרון נהדר נוסף הוא החיסכון בשימוש בדלק ובאנרגיה בתהליך הייצור שלהן. ספקי שקיות הנייר המכובדים ביותר יתמקדו באיתור נייר ממקורות מקומיים וקיימים, ויצמצמו את המרחק של שינוע חומרי הגלם לשם ייצור השקיות.

שקיות נייר בעיצוב אישי

053-941-9452

שקיות נייר ממוחזר

שקיות לאופנה

שקיות לקוסמטיקה

שקיות ידיות דליה

משקאות ויין

שקיות ריבועיות

שקיות רוחביות

שקיות אורכיות