053-941-9452

על כריכות קרטון, אלבומים ותמונות

החיים של כל אחד מאיתנו מונצחים בתמונות. כל תמונה מלאה נוסטלגיה ומעלה אצלנו זכרונות שאנחנו רוצים לחלוק אותם עם האנשים הקרובים לנו, עם בני המשפחה ועם החברים. את התמונות האלה שמחזיקות חיים שלמים אנחנו מציעים לכם להפוך בקלות רבה לספר עם כריכה מעוצבת. כריכות קרטון מעניקות הגנה לתמונות וניתן לעצב אותן בעיצוב אישי מרהיב.
 
תמונות הן רק חלק מהתמונה
בנוסף על אלבום תמונות אותו ניתן לקבל בצורת אלבום אנכי, אלבום אופקי או בכריכה דמוית עור, ניתן לקבל אצלנו הגדה של פסח, קופסא מהודרת מקרטון לכל מטרה ועבודות דפוס מיוחדות. זו הזדמנות מצוינת לעשות אלבום תמונות של טיול בחו"ל, של היריון ולידה, של שירות צבאי ועוד ועוד. את האלבומים ניתן ליצור על ידי תוכנה מיוחדת, פשוטה וידידותית. ZoomZoom מציע לכם מבחר גדול של אפשרויות ובמחירים ללא תחרות.
 
כל עבודות דפוס
כרטיסי ביקור, פנקסי חשבוניות, הזמנות לאירועים וכל עבודות דפוס שאתם זקוקים להן תקבלו אצלנו במהירות ובמחירים תחרותיים. אתם מוזמנים לאתר האינטרנט של MYprint ולחפש את המבצעים המיוחדים שלנו. הנחות, הדפסות בחינם והצעות להדפסות מקצועיות הן רק חלק קטן ממה שאנחנו מציעים.
 
ניירת משרדית והדפסות למקצוענים
הקמתם עסק חדש ואתם צריכים ניירת משרדית, נייר מכתבים, מעטפות ועוד?  הכנסו עכשיו אלינו, בית הדפוס האינטרנטי הראשון, ותוכלו לעשות הכל בלחיצת כפתור. עשרות עיצובים מרהיבים שעוצבו על ידי מעצבים מעולים מחכים לכם באתר האינטרנט שלנו.
 
רוצים להדפיס בחינם?
אם יש יום הולדת לחבר או לבן משפחה, או שמישהו בסביבה שלכם מתחתן, אתם מוזמנים להכנס לאתר האינטרנט של Myprintולהכין במו ידיכם ברכה מעוצבת בחינם בעזרת התוכנה והעיצובים המוכנים שלנו. תוכלו גם להדפיס מערכת שעות לבית הספר, ברכה לשנה החדשה ועוד ועוד.
 
לפרטים ולדף הבית
 
פוסטרים ומדבקות
אצלנו תוכלו להזמין הדפסת פוסטרים בגודל A-3וכן מדבקות גם כן בגודל 3-Aבעיצובים מוכנים הניתנים להתאמה אישית. המחירים להדפסות אלה הם ללא תחרות ואתם מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולהתרשם במו עיניכם, להשוות ולהזמין.
 
פיתוח תמונות
אצלנו ניתן לבצע פיתוח תמונות ואנו נשלח אותו אליכם או אל מי שתבחרו בתוך מסגרת עץ עם זכוכית מאט איכותית. את התמונות ניתן לשלב כקולאז' עם רקעים לבחירתכם וזה רעיון נפלא כמתנת הפתעה לאדם יקר שתרצו להעניק לו מזכרת.
 
עבודות דפוס ועבודות קרטון
כפי שניתן לראות, אנו נותנים תחת קורת גג אחת סוגים רבים של עבודות דפוס, חלקם בחינם או המחירים נמוכים וללא תחרות. אנו מעמידים לרשותם תוכנות עיצוב או עיצובים מוכנים לשימושכם ללא תשלום. בנוסף, תמצאו אצלנו עבודות קרטון והדפסת קרטון איכותיות ומגוונות במחיר נמוך ביותר , במקצועיות ובמהירות. אתם מוזמנים להכנס לאתר ולהתנסות בתוכנות העיצוב ולהתרשם ממבחר העיצובים הניתנים בחינם.
 
לקריאה נוספת: היום יותר מתמיד - אריזות מעוצבות

שקיות נייר ממוחזר

שקיות לאופנה

שקיות לקוסמטיקה

שקיות ידיות דליה

משקאות ויין

שקיות ריבועיות

שקיות רוחביות

שקיות אורכיות