053-941-9452

איך לעצב זאת בעצמכם

מיתוג המוצר ועיצובו עוזרים לו להתבלט ממתחריו ולמשוך את לב הצרכנים בצורה יעילה. אין כללים וחוקים נוקשים, או דרך מהירה להשיג עיצובים ומיתוג יעיל ואיכותי, עם זאת, הקפדה על כמה קווים מנחים, יעזרו לכם ליצור מוצר מעוצב היטב וממותג כראוי. להלן כמה צעדים שיכולים למנף את המוצר שלכם ולתת לכם כמה טיפים אשר יסייעו לכם לסלול דרך מעשית לעיצוב ולמיתוג המוצר שלכם:
 
בחרו תוכנה מתאימה: הצעד הראשון הוא לבחור בתכנה אשר תאפשר לכם, מבחינה טכנולוגית, לעצב את הויז'ן שלכם וליצוק בו מציאות. תוכנה נכונה תעניק לכם את הכלים הנכונים והמתאימים בעיצוב לוגואים, טמפלייטים, מיפוי ועוד. כמו כן, תכנה עדכנית תהיה רלוונטית יותר לתקופה ולטרנדים הפרסומיים העכשוויים.
 
בחירת צבעים: צבעים הם היבט חשוב בעיצוב, מכיוון שהסינרגיה שלהם אמורה למשוך את תשומת לבו של הקונה. ישנם גורמים רבים, אשר עליכם לשקול לפני בחירת צבע מסוים. מי הוא קהל היעד? האם הקהל הוא נשי? ילדים ונוער? מבוגרים?  אם מדובר באוכלוסיה של צעירים – צבעים עזים כמו אדום, חום, צהוב ועוד יכולים לעשות את העבודה. האם המוצר הוא לקיץ או לחורף? עיצוב קיץ שונה בהחלט מעיצוב חורפי. בנוסף, עליכם  לבדוק האם התכנה שבחרתם יכולה להכיל את תרכובת הצבעים שאתם חושבים עליה. ודאו כי הצבע שבחרתם לא יהרוס את החבילה הכוללת של הסחורה שלך. ישנם כמה כלים אינטרנטיים אשר יסייעו לכם בבחירת הצבעים שלכם.
 
גרפיקה: גרפיקה, בקומפוזיציה נכונה, אשר מושכת את העין, תמשוך בסוף קונים. זכרו, תמונה אחת שווה אלף מילים ועל כן החזות הגרפית הכוללת של המוצר תשדר, או לא תשדר, את המסר אותו אתם רוצים להעביר. עיצוב גרפי נכון ואסטרטגי ייתן לכם יתרון על פני המוצרים האחרים על המדף ויתפוס את עין הקונים בצורה מהירה ויעילה יותר.
לדף המוצרים שלנו
 
גופנים (Fonts): בחירה של גופנים מחייבת תכנון קפדני ודקדקני. אל תלכו אחר גופני מערכת טיפוסיים, אלא בחרו משהו שמתאר את האישיות והכוללת של הסחורות שלכם. אם המוצר הוא לתינוקות, לכו אחר גופן שמעניק תחושה מרגיעה ועגולה. בנוסף, נסו משהו חדשני שעוד לא השתמשו בו, דבר זה מרענן מאוד את המתבוננים. ודאו כי הטקסט נקרא בקלות. יש הרבה גופנים ייחודיים זמינים באינטרנט הניתנים לקנייה, אם נדרש.
 
חומר וגימור: לפני עיצוב הטמפלייט הגרפי עצמו בחרו את החומר עליו אתם מעוניינים ליצוק את התוכן. ניירות מרקם לבנים או שמנת הם הבחירה הנפוצה. בעוד חומר לבן נותן לכם גמישות רבה יותר בעיצוב, קרם בנייר, בעל מרקם, נותן מראה של עולם ישן. אבל כמובן שהשמיים הם הגבול בעיצוב ותמיד אפשר לחדש ולהפתיע. ברק ומט משפרים את המראה הכולל של המוצר ואת המשיכה שלו.
 
ברקודים ופרטים ליצירת קשר: מלבד יצירת תווית המגדירה את המוצר שלך, זה חשוב מאוד להוסיף את פרטי הקשר של החברה שלך דרך בר קוד או קוד סריקה לסמארטפונים. דבר זה מעודד את התקשורת עם הלקוחות. אתה צריך לדבר בשפת קהל היעד-  אינטרנט, כתובות פיזיות, מדיה חברתית וכדומה על המוצר כדי לקבל את חוות דעתם.
 
לקריאה נוספת: על כריכות קרטון, אלבומים ותמונות

שקיות נייר ממוחזר

שקיות לאופנה

שקיות לקוסמטיקה

שקיות ידיות דליה

משקאות ויין

שקיות ריבועיות

שקיות רוחביות

שקיות אורכיות