053-941-9452

היום יותר מתמיד - אריזות מעוצבות

שינויים רבים עברו על עולם התעשייה במאה הקודמת, ובטח בשני העשורים האחרונים, עם המהפכה הטכנולוגית והסלולארית, עם עליית הצרכנות והתרחבות השוק הגלובאלי. סחורות מועברות ממקום למקום, כמו גם כסף, נוצרו עבודות חדשות בתחומי המחשבים, הגרפיקה, ואיך לא - האינטרנט.
 
עולם הפרסום התרחב ונהפך יצירתי יותר, פורה יותר ותוסס יותר. משום כך מעצבים רבים נכנסו אל תחומים אלו וניסו להכניס נרטיבים חדשים ואסתטיקה שעוד לא הייתה בנמצא. מוצרים רבים החלו להתעטף בצורות משונות ומורכבות כדי למשוך את לב הצרכנים ולרכוש את אמונם ואת ליבם.
 
תהליכים התפתחותיים אלו הניבו שוק מתפתח של שיווק מוצרים עם דגש על חזותם החיצוני. כאשר הלקוחות מטיילים בין המדפים בחנויות, או רוכשים מוצרים, החברות המשווקות מעוניינות להכניס חוויה חיובית ומרגשת בצרכנים ולמשוך את תשומת ליבם. כל ילד אוהב לקבל מתנות, ולא פחות לפתוח את האריזה ולגלות את הצעצוע האהוב עליו מונח בפנים. על כן, האריזה עצמה היא חלק משמעותי מאוד בתהליך הייצור.
 
לגלריית המוצרים שלנו
 
אייקונים, לוגואים ותוכן שיווקי נהפכו לגולת הכותרת בעולם השיווק, ולכן מיוחס ערך רב ועמוק לאופן בו המוצר המוגמר משווק. אריזת המוצר הינה חלק אקוטי ומשמעותי, כאשר אנו באים להוציא מוצר אל כוחות השוק. המוצר צריך לספק את כל הצרכים הצרכניים שאליהם הורגלו הלקוחות. חווית הקנייה, עם כל מה שנגזר ממנה: לקיחת המוצר הארוז לעילא ולעילא בשקית מעוצבת ואלגנטית ופתיחה שיטתית, מסודרת ומרגשת בבית הלקוח, צריכה לבוא לידי ביטוי במוצרים של החברות השונות. דברים אלו בונים את מותג החברה ואת ההתרגשות הכל כך מוחשית של הרכישה.
 
עיצוב אריזות היום הפך להיות נושא בעל משקל רב מאוד בכל הקשור לשיווק מוצרים. חברות רבות משקיעות מחשבה רבה, עמוקה ודקדקנית בבואם לתכנן את המוצר, וחלק משמעותי לא פחות הוא באופן אריזת המוצר, הן על מנת לשמור על בטחון ותקינות המוצר והן כדי לספק את ההרגשה הרצויה בקרב הלקוחות.
 
אם נחשוב רגע על המוצר "קוקה קולה", חלק לא מבוטל מההצלחה של החברה טמונה באופן בו המוצר נראה וממותג - גודל הבקבוק, צבעו הבוהק עם הפקק האדום למעלה. אלה מסמנים לנו מיד כי מדובר במשקה "קוקה קולה". דוגמא זו יכולה להמחיש לנו דבר מה בחשיבות של עיצוב אריזות ושיווקן.
 
לקריאה נוספת: דברים טובים באים באריזות קטנות

שקיות נייר ממוחזר

שקיות לאופנה

שקיות לקוסמטיקה

שקיות ידיות דליה

משקאות ויין

שקיות ריבועיות

שקיות רוחביות

שקיות אורכיות