053-941-9452

דברים טובים באריזות קטנות

זה קומפקטי, זה נוח, זה לא מסורבל, עושה חשק לקחת, נעים לעין ועוד. בואו נודה על זה, מי נמשך לדברים גדולים ומסורבלים? היום, בעולם הגאדג'טים, הסמארטפונים, המסכים הדקים ועוד, אנחנו מעדיפים דברים קטנים ויעילים, שימושיים ונוחים לתפעול, על כן ניתן לראות חברות רבות כמו אפל, סמסונג, סוני ועוד המנסות לאתגר את עצמן כל הזמן מבחינת עיצובית, כיוון שהעתיד הולך לכיוונים הללו.
 
חברת אפל לדוגמא, מנסה להקטין את עובי המכשירים ואריזות האייפונים המהודרות, הנעימות למגע המתיישבות על כף היד בצורה מושלמת. דבר זה מוסיף לשיווקיות המוצר, לאטרקטיביות שלו ולהתלהבות שמלווה בקבלת המכשיר.
 
ניתן לראות תמורות רבות בשנים האחרונות במוצרים בכלל ובמוצרים טכנולוגיים בפרט. ישנה מגמה מאוד ברורה להפוך את המוצרים להיות קלים במשקל מצד אחד וקטנים בגדלם מצד שני. הרעיון הוא -ניידות וקומפקטיות של המוצר ונוחיותו.
 
גאדג'טים למיניהם השונים, דיסק און קי, מסכי לד, שואבי אבק, בלנדרים וכולי עברו תהליך של קומפקטיזציה ועיצוב, כך שיתאימו לאופי הפוסט מודרני בו אנו חיים וליעילות הטכנולוגית שמאפיינת אותו. בהתאם לכך התהליכים שקורים מסביב למוצרים עצמם הם תהליכים דומים. אריזות וקופסאות החלו להתכווץ ולהתאים את עצמם לאותו תהליך שהתרחש בעולם המוצרים הן הטכנולוגי והן הלא טכנולוגי.
 
לדף המוצרים שלנו: לחצו כאן.
 
אריזות קטנות ומעוצבות בצורה נוחה, אשר מתלבשת היטב על היד, או נוחות להרמה יכולות למשוך צרכנים רבים ולהמשיך להיות רלוונטיים גם בעידן שלנו. למען האמת, הדבר הראשון שמבחינים בו כאשר באים לבחור מוצר הוא האריזה והקופסא אשר עוטפת אותו.
 
דבר זה הוא החזות הראשונית והשיווקית של המוצר, הוא הפנים של המוצר ומה שיכול להכריע אם בסוף הצרכן יקנה את המוצר או יעבור על פניו. במובן הזה, חשוב מאוד להשקיע באריזה איכותית אשר עברה מחשבה עיצובית יעילה על מנת שתעניק את ההרגשה הרעננה והחדישה בקניית מוצר חדש.
  
אריזות קטנות ויעילות יכולות גם למתג את המוצר שבתוכו. מי לא אוהב לפתוח באופן מסודר ועקבי את אריזת המוצר בבית ולהוציא מתוכו את המכשיר הנחשק.
 
מוצר אשר יהיה מוכר על ידי הקופסא העוטפת אותו יכול להעלות את יוקרתו של המוצר ולתת לו משמעות שיווקית חשובה מאוד. אריזות יעילות, קומפקטיות, נוחות ונעימות למגע, מתאימות לעידן המודרני וחשובות מאוד למערך השיווקי של השיווק. הדברים הטובים באמת באים באריזות קטנות, קומפקטיות המושכות את העין.
 
לקריאה נוספת: אריזות זה כל העניין

שקיות נייר ממוחזר

שקיות לאופנה

שקיות לקוסמטיקה

שקיות ידיות דליה

משקאות ויין

שקיות ריבועיות

שקיות רוחביות

שקיות אורכיות