053-941-9452

אומנות האריזה

מאמר זה מבקש לטעון, כי האריזה העוטפת את המוצר היא בעצם החזות, או הפרצוף של המוצר ושל החברה שלכם. כיום, בעידן המודרני והקפיטליסטי השוק מלא במותגים ובמוצרים, וכל אלה מתחרים על ליבו של הצרכן האינדיבידואלי היחידני.
 
הצרכן הפרטי כשמגיע לסופר או לחנות מוצרי חשמל וטכנולוגיה מסתובב במסדרונות הארוכים לצידם של מדפים עמוסים במצרים ארוזים היטב. אלה נחים על המדפים ומחכים שהצרכן ישים לב אליהן ויחשוב כי להם יש את מה שהם מחפשים. בנוסף לזה, המוצרים צריכים להקרין אמינות, אדיבות, יעילות, אחריות, ועוד הרבה שמות תואר נוספים בעיניי הצרכן הפרטי.
 
לאור דברים אלו אפשר לראות את ההכרח ואת המשמעות השיווקית העמוקה שיש באריזות קרטון העוטפות את המוצר ובעצם מהוות את פניו. אריזות קרטון צריכות לתפוס את ליבו של הצרכן ולהגיד דבר אחד או שניים על החברה שמשווקת את המוצר.
 
לדף הבית: לחץ כאן.
 
האריזה היא כל המוצר במובן הזה שהלקוחות רואות במוצרי אריזה ייצוג סימבולי של המוצר – הם מתייחסים דבר ראשון לאריזה ורק אחר כך למוצר עצמו, כך שאם האריזה מושקעת כך שכנראה גם המוצר.
 
האם נראה כי השקיעו מחשבה באריזת המוצר? האם החומרים נראים חזקים ועמידים? האם האריזה נעימה לעין? כל אלה דברים שהצרכן שואל את עצמו באופן אוטומאטי כאשר הוא נפגש אם המוצר לראשונה. דברים אלו, אם הם נעשים היטב, יכולים להשפיע על החלטתו המכרעת של הצרכן.
 
כיום, יותר מתמיד, המיתוג של המוצר והאופן בו הוא מוצג משחקים תפקיד חשוב - במיוחד כשאנו חיים בחברה טכנולוגית וויזואלית יותר מתמיד. הצורה בה הדברים מוגשים לנו, והאופן בו הם נראים נהפכו לחזות הכל תרתי משמע: אפליקציות בסמארטפון, רספונסיביות ברשתות חברתיות, במובייל ובמחשב האישי מקלות על המשתמשים בבואם להתמצא וליהנות מגלישה ומיעילות.
 
הצרכנים כמו המשתמשים נעזרים בגירוי הוויזואלי הראשון, שכן הוא אינטואיטיבי לצרכן ומוסר לו פרטים ורשמים ראשונים לגביי המוצר. כשהצרכן פוגש את המוצר בפעם הראשונה על מדף המוצרים, או לחילופין כאשר נציג המכירות מביא לידיו את המוצר, הצרכן באופן אינטואיטיבי ואינסטינקטיבי בוחן את המוצר ברמת החוויה וההתחברות - כמו דייט ראשון עם בן או בת זוג.
 
על כן, חשוב מאוד להשקיע ברמת האריזה של המוצר הכולל את עיצובו, איכותו, חוזקו, צורתו ומגעו – דברים אלו פוגשים את הצרכנים בחוויה, חוויה ראשונית ופיזית המשפיעה רבות על החלטתו של הצרכן הפוטנציאלי.

שקיות נייר ממוחזר

שקיות לאופנה

שקיות לקוסמטיקה

שקיות ידיות דליה

משקאות ויין

שקיות ריבועיות

שקיות רוחביות

שקיות אורכיות